wróć do Akademia Wróżek


Wiosenny Rytuał Miłości, Harmoni oraz Miru Domowego

 Wiosenny Rytuał Miłości, Harmoni oraz Miru Domowego

Okres przedwiosenny to czas przemęczenia i budzenia się do nowego życia. Organizm oczyszcza się i przygotowuje do wiosny, zatem warto w tym czasie pomóc szczęściu i oczyścić oraz wzmocnić energetycznie nasze relacje lub ukierunkować energię tak aby miłość, harmonie oraz mir domowy zaprosić do naszego życia. Rytuał ten przeprowadzamy na wiosnę, kiedy księżyc rośnie lub jest w pełni.

Do jego wykonania będą potrzebne nam:


• Świeca Mężczyzna-Kobieta
• Olejek różany symbolizujący kobietę.
• Olejek sandałowy symbolizujący mężczyzne.
• Kadzidełko Love, Sandał-Róża lub Cynamon.
• Gwóżdż lub wykałaczka.

Ustalamy odpowiedni termin wykonania rytuału, ze względu na czas palenia się świecy byłoby dobrze wybrać weekend lub czas w którym bezpiecznie świece możemy wypalić do końca. Prosimy tu o zachowanie zasad zdrowego rozsądku oraz BHP, nie zostawiamy świec bez kontroli. Dlatego też proszę wybrać miejsce bezpieczne i wolne od zagrożeń gdyż świeca powinna wypalić się do końca. Po wykonaniu rytuału jej pozostałości zakopujemy do ziemi.

Przed przystąpieniem do rytuału warto chwilę pomedytować nad celem rytuału. Jeśli jesteśmy samotni warto zwizualizować sobie najlepszego partnera/ partnerkę dla nas. Jeśli jesteśmy związani warto zwizualizować sobie spokój, miłość oraz harmonie które mają wkroczyć w nasze życie. Jeśli w danym momencie mamy trudności z partnerem i pragniemy poprawy naszej relacji wizualizujemy powrót do właściwych relacji lub poczatek naszej miłości kiedy to emocje i uczucia były na wysokim poziomie.

Przygotowujemy świece pisząc na nich gwożdziem nasze imiona pod stroną męską imię mężczyzny, pod kobiecą imię kobiety. Jeśli nie mamy konkretnego kandydata/kandydatki, swoim imieniem podpisujemy odpowiednią część a po drugiej stronie rysujemy serduszko by zaprosić miłość do naszej przestrzeni.

Tak przygotowaną świece namaszczamy olejkami. Męską część namaszczamy olejkiem różanym nasycając ją energią żeńską. Kobiecą część namaszczamy olejkiem sandałowym namaszczając ją energią męską. Zapalamy kadzidełko nad niezapaloną świecą kadzidełkiem rysujemy krąg umieszczamy kadzidło w stojaku w bliskiej odległości świeczki a następnie zapałką odpalamy świeczkę. Przez chwilę jeszcze raz wizualizujemy rezultat który chcemy osiągnąć i wracamy do swoich zajęć. Ze względu na długość palenia świecy przypominam o stosowaniu się do zasad BHP.


Sylwester Chordecki