Tydzień 15-21.01.2018

 

Poniedziałek

Baran
Nie możesz liczyć na to, że sprawy same ułożą się pomyślnie, nie podejmuj ryzyka, nie odkładaj też trudnych przedsięwzięć na jutro. Postaraj się zwalczyć ogarniające Cię zniechęcenie i zmęczenie a osiągniesz sukces na każdym polu. Uporasz się ze sprawą jaka martwiła Cię od miesięcy, zaś wieczorem poczujesz ulgę i satysfakcję.
Byk
Nie możesz pozwolić sobie dziś na lekkomyślność, niektórych spraw nie da się przyspieszyć, unikaj drogi na skróty, nie przekładaj też niczego na później. Tylko systematyczna praca sprawi że poukładasz wszystko należycie. Niestety musisz spodziewać się nieplanowanych wydatków, na szczęście nie będą one znaczne.
Bliźnięta
Uważnie przeanalizuj wszystkie oferty jakie będą Ci składane, ktoś może chcieć sprzedać Ci coś mało wartościowego za znaczną cenę. Trudny okres na płaszczyźnie zawodowej już za Tobą, dzisiejszy dzień będzie miły i spokojny. Wykorzystaj dobrze czas walony, postaw siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu.
Rak
Niepotrzebnie myślisz, że obecne problemy są nie do pokonania, zaś obowiązki ponad Twoje siły. Zamiast przyjmować taką postawę zacznij działać i staw im czoła a przekonasz się że jesteś w stanie zapanować nad wszystkim. Musisz mieć więcej wiary w swoje możliwości i pamiętać o potencjale jaki w Tobie drzemie.
Lew
Nareszcie pojawi się okazja do wypoczynku i regeneracji sił. Przestaniesz przejmować się pracą czy też finansami, zamiast tego skupisz się na tym, co spraw Ci największą przyjemność. To odpowiedni czas na rozwijanie swoich zainteresowań i zdystansowanie się do wszystkiego.
Panna
To może być naprawdę udany i radosny dzień lecz tylko wówczas jeśli wyjedziesz naprzeciw wszystkim wyzwaniom jakie Cię dziś czekają. Daj z siebie wszystko, a zakończysz to ogromnym sukcesem. Wieczór poświęcisz na sprawy rodzinne, jeden z domowników zwróci się do Ciebie z problemem, który pomożesz mu rozwiązać. 
Waga
Warto pracowicie spędzić poranek i wykonać wszystkie „domowe” obowiązki jakie się nagromadziły przez ostatnie dni Planety sprzyjają w rozwoju zainteresowań i osobistych pasji, napełnią Cię też kreatywnością i energią Twórczą, którą należy dziś dobrze spożytkować.
Strzelec
Przygotuj się na wyjątkowo monotonny i spokojny dzień, może nawet za bardzo. Żadne wydarzenie Cię dziś nie zaskoczy, możesz nawet odczuwać znużenie i niechęć do wykonywania codziennych obowiązków. Wieczorem warto znaleźć czas na spotkanie z dawno nie widzianym znajomym spod znaku Byka..
Skorpion
Dzisiaj będzie Ci towarzyszyć nie najlepsze samopoczucie. Możesz się dziś zdystansować do wszystkiego, mniej pilne obowiązki przełóż na później. Zadbaj bardziej o zdrowie, w szczególności o układ pokarmowy. Warto wprowadzić do swojej diety naturalne suplementy, unikaj spożywania tłustych i słonych potraw.
Koziorożec
W sprawach zawodowych postaw na systematyczność, pamiętaj że nie ma drogi na skróty by sprostać obowiązkom jakie Cię czekają. Musisz zachować szczególną uwagę na to co mówisz, gdyż pojawi się w Twoim otoczeniu osoba, jaka może Ci bardzo zaszkodzić. Osoby w związku powinny bardziej zadbać o to co Was łączy.
Wodnik
Czeka Cię dość trudne wyzwanie na płaszczyźnie zawodowej, podołasz mu jeśli bardziej uwierzysz w swoje możliwości i wewnętrzny potencjał jaki w Tobie jest. Natomiast w relacjach z najbliższymi lepiej będzie jeśli czasem ustąpisz. Zamiast za wszelką cenę dążyć do narzucenia swojego zdania, wykaż więcej zrozumienia wobec innych.
Ryby
Spotkasz się dziś z dość napiętą sytuacją w środowisku zawodowym, pamiętaj by omijać wszelakie spory i zachować neutralność Jeżeli wykorzystasz swoje telnety dyplomatyczne, uda Ci się wszystko załagodzić. Bliska Ci osoba zwierzy Ci się z ważnego dla niej problemu, wysłuchaj jej cierpliwie, tylko tyle wystarczy by poczuła się lepiej.


Wtorek

Baran
Nie narzucaj dziś innym swojego zdania i pamiętaj, że Twój osąd nie zawsze musi być słuszny. Możesz dziś zupełnie niepotrzebnie wywołać konflikt z jednym ze współpracowników, co naprawdę do niczego się nie przysłuży. Pamiętaj że kluczem do rozwiązywania problemów jest zdrowo pojmowany kompromis.
Byk
Negatywne nastawienie do wszystkiego i pesymizm mogą Ci dziś towarzyszyć przez cały dzień. Nie zachowuj biernej postawy, spędź czas aktywnie, najlepiej na świeżym powietrzu a Twój nastrój ulegnie zmianie. Wieczór przeznacz tylko dla siebie, nie przejmuj się niczym i zrelaksuj się gdyż w pełni na to zasługujesz.
Bliźnięta
Nie będzie to zbyt udany dzień, spodziewaj się komplikacji na wszystkich polach. Zdecydowanie nie jest to dobry czas na załatwianie priorytetowych spraw. Nie walcz na siłę gwiazdy sprzyjają dziś raczej nabraniu dystansu, potrzeba Ci chwilowej przerwy na nabranie sił, ruszysz ze wszystkim do przodu innego dnia.
Rak
Chociaż rano będziesz odczuwać zmęczenie i senność, to dzień okaże się bardzo miły i udany. Nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do wykonania, zaś wszystkie sprawy ułożą się tak jak planujesz. Planety mają Cię w opiece i przyciągają wszystko co najlepsze do Twojego życia.
Lew
Musisz sobie uświadomić, że przez ostatnie tygodnie niepotrzebnie przejmujesz się niektórymi rzeczami, przez co nie możesz osiągnąć wewnętrznej radości. Dziś właśnie zacznij to zmieniać, naucz się nabierać większego dystansu do rzeczywistości a zobaczysz że będzie Ci o wiele łatwiej, zaś wszystkie sprawy ułożą się same.
Panna
Niezbyt korzystny układ planet będzie dziś na Ciebie oddziaływał w każdej sferze życia. Niestety, musisz liczyć się z tym, że wykonanie codziennych obowiązków będzie Cię bardzo męczyło, zaś efekty Twojej pracy nie będą do końca zadowalające. Warto walczyć z ogarniającym Cię zmęczeniem poprzez stosowanie naturalnych suplementów diety.
Waga
Dzień okaże się bardzo spokojny, co da Ci możliwość odpoczynku oraz zdystansowania się do wszystkiego. Wreszcie nie będą ponaglać Cię obowiązki i osiągniesz wewnętrzny spokój. Znajomy mężczyzna spod znaku Wagi zwróci się do Ciebie z prośbą o radę, wykorzystasz swoje życiowe doświadczenie i bardzo mu pomożesz.
Strzelec
Pamiętaj by dbać o dobre relacje z współpracownikami, gdyż drobne nieporozumienia mogą się one przerodzić w niepotrzebny konflikt. Uważaj na plotki i intrygi, postaraj się zachować neutralność i nie angażować w spory. Pojawi się okazja do poprawy finansów, jaką musisz koniecznie wykorzystać.
Skorpion
Nie porównuj swojego życia do życia innych, możesz bowiem odczuć zupełnie niepotrzebną, i przede wszystkim nieuzasadnioną zazdrość. Pamiętaj że ludzie mają tendencję to koloryzowania, zaś Ty nie znasz prawdziwego obrazu rzeczywistości. Skup się na sobie i celach jakie możesz osiągnąć.
Koziorożec
Czeka Cię bardzo udany i przyjemny dzień. Napełnisz się dobrą energią oraz zregenerujesz siły po męczącym tygodniu. Ubieraj się ciepło i uważaj na przeziębienie, jakie może całkowicie utrudnić Ci realizacje planów. Spraw sobie przyjemność i nie wahaj się w kwestii drobnych wydatków lecz pamiętaj by zachować rozsądek.
Wodnik
Powróci dziś pewna sprawa z przeszłości, jaka była przez Ciebie uznana do tej porty za zupełnie zakończoną. Będzie trzeba nieco wysiłku, lecz dziś na reszcie uda Ci się ją zamknąć Popołudnie będzie już spokojne zaś czasu wolnego będzie więcej niż sądzisz, może warto spontanicznie zainicjować spotkanie z którymś ze znajomych?
Ryby
Poznasz wieści dotyczące zmian na płaszczyźnie zadowolonej co początkowo napełni Cię lekkim niepokojem, jak się jednak okaże w dalszej perspektywie – zupełnie niepotrzebnie. Zachowaj aktywną Postawę, działaj śmiało a osiągniesz sukces na każdej płaszczyźnie. Napełni Cię to znakomitym humorem i poczuciem dobrze wykonanej pracy.


Środa

Baran
Niespodziewanie pojawią się dziś dolegliwości związane z układem pokarmowym. Najwyższy czas na zdrowszą dietę i lepsze przyzwyczajenie żywieniowe, pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze. Oprócz tego, dzień będzie bardzo udany, czeka Cię sukces na polu zawodowym jaki zaprocentuje w przyszłości wyższym wynagrodzeniem.
Byk
Ważny dzień, jeśli chodzi o sprawy zawodowe, pojawią się niezbyt korzystne wieści jakie sprawią, że zaczniesz myśleć o zmianie pracy. Nie działaj jednak pochopnie, ten niekorzystny okres należy przeczekać. Dziś mogą dać znać o sobie niezałatwione sprawy urzędowe – doprowadzenie ich do końca będzie wiązało się niestety z pewnymi trudnościami.
Bliźnięta
Powoli, Twoje samopoczucie będzie się poprawiać, w związku z tym zmieni się też Twoje podejście do otaczającej Cię rzeczywistości. Udany dzień w sferze uczuciowej – ocieplicie wzajemne relacje, zaś wspólnie spędzone miłe chwilę zbliżą Was do siebie jeszcze bardziej. Odrobina romantyzmu już od dawna była Wam potrzebna.
Rak
Dzisiejszy dzień warto poświęcić na uporządkowanie zaległych spraw. Szczególny układ planet sprawia, że jeśli zajmiesz się nimi dziś, wszystko ułoży się po Twojej myśli. Wpadniesz dziś na znakomity pomysł, jaki ułatwi Ci wykonywanie obowiązków zawodowych w przyszłości.
Lew
Poznasz bardzo istotne wieści dotyczące Twojej pracy co zmusi Cię do zmiany planów i zastanowienia się nad swoja karierą. Warto przyjąć propozycje spotkania, jaką zaoferuje kolega spod znaku Ryb. Wieczór będzie wyjątkowo przyjemny, dobra energia napełni Cię i sprawi że z optymizmem spojrzysz w przyszłość. 
Panna
Twoje samopoczucie w dzisiejszym dniu nie będzie rewelacyjne, w związku z tym nie forsuj się i nie narzucaj sobie nowych obowiązków. Na dodatek, znajoma spod znaku Wagi, może Cię bardzo zirytować przez swoją nieporadność. Nie będzie to łatwe, ale postaraj się wykazać dla niej więcej zrozumienia i cierpliwości..
Waga
Dzisiejszy dzień będzie pracowity, może nawet trochę za bardzo. Od samego rana będziesz mieć wiele ważnych obowiązków jakimi będzie się trzeba zająć na raz. Na szczęście wszystko ułoży się niespodziewanie dobrze, zaś Twoja pozycja zawodowa się umocni. Wieczorem poznasz ważne wieści rodzinne.
Strzelec
To będzie niełatwy dzień za sprawą kilku naprawdę trudnych i wymagających zadań w pracy z jakimi trzeba będzie się zmierzyć. Pamiętaj by zachować systematyczność działaniu, a uda się wszystko pomyślnie rozwiązać. Niestety, dzisiejszy stres przełoży się bezpośrednio na sferę zdrowotną, pamiętaj więc o naturalnych suplementach diety. 
Skorpion
Wkraczasz dziś w nowy okres astrologiczny, co wprawi Cię w dobry humor i sprawi że spojrzysz na życie z większym optymizmem. Czas będzie Ci dziś mijał szybko przez nawał obowiązków jakie niespodziewanie się pojawią. Na szczęście wszystko ułoży się zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, zaś dobrze wykonana praca będzie dla Ciebie źródłem wewnętrznej satysfakcji.
Koziorożec
Dzisiaj także zmierzysz się z codziennymi obowiązkami bez większego entuzjazmu, zaś efekty Twojej pracy nie będą powalające. W dalszym czasie układ planet nie sprzyja Ci zbytnio, więc nabierz dystansu do wszystkiego i wstrzymaj się na razie z załatwieniem najważniejszych spraw.
Wodnik
Dzisiaj najlepiej wykonywać wszystko w rutynowy sposób, układ nie sprzyja wdrażaniu nowych pomysłów czy też niestandardowym działaniom. Skup się na życiu rodzinnym, pamiętaj że rozmowa to klucz do dobrej relacji między Wami. Zaufaj intuicji w ważnych sprawach, a wszystko ułoży się korzystnie choć nie szybko. 
Ryby
Przyjdzie Ci dziś podjąć dość istotną decyzję dotyczącą życia osobistego, pamiętaj aby nie kierować się w tej kwestii emocjami, lecz przemyśleć wszystko dokładnie. W sprawach zawodowych natomiast, musisz dziś postawić na współprace i nie postępować egoistycznie by osiągnąć zamierzone cele.


Czwartek

Baran
Ostatnie dni były dość intensywne, dzisiaj wiec dla odmiany przygotuj się na spokój i spowolnienie tempa życia. Dopadnie Cię wręcz rutyna, lecz właśnie takie mało intensywne dni są Ci potrzebne, ochłoniesz i zregenerujesz siły. Zwracaj uwagę na okazje, dziś możesz kupić przydatną Ci rzecz po bardzo atrakcyjnej cenie.
Byk
W dzisiejszym dniu Los będzie Ci wyjątkowo sprzyjał i przyniesie pozytywne rozwiązanie problemów jakie niepokoiły Cię od dłuższego czasu. Przekonasz się, że sprawy rozwiążą się korzystnie w zasadzie bez Twojej ingerencji. Popołudnie i wieczór warto wykorzystać na spotkanie w gronie znajomych.
Bliźnięta
Niewielka krytyka pod Twoim adresem bardzo popsuje Ci humor i sprawi, że możesz niechcący wyładować nerwy na najbliższych. Niepotrzebnie będziesz powracać dziś wspomnieniami do przeszłości i rozpamiętywać niektóre sprawy. Postaraj się odciąć od tego i zrozumieć, że Twoje życie idzie w jak najbardziej dobrym kierunku.
Rak
Na płaszczyźnie zawodowej zawrzesz dziś nowe znajomości. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie często jest błędne, nie osądzaj nikogo przedwcześnie. Na horyzoncie pojawią się pozytywne zmiany jeśli chodzi o finanse. Zanim jednak podejmiesz decyzje o inwestowaniu, zasięgnij rady kogoś bardziej doświadczonego w tej kwestii.
Lew
Dziś zdecydowanie będą wymagać od Ciebie więcej niż jesteś w stanie wykonać. Nie daj sobie narzucić nowych obowiązków i zdecydowanie, choć bez zbędnych emocji powiedz co o tym sadzisz. Pamiętaj o sobie i swoich potrzebach i nie doprowadzaj do sytuacji w których jesteś osobą wykorzystywaną przez innych.
Panna
Nadal będzie towarzyszyć Ci nostalgia i niezbyt optymistyczne podejście do życia. Będziesz raczej stronić od towarzystwa, potrzeba Ci spokoju i wewnętrznego wyciszenia się. Warto dziś właśnie zając się sprawami, jakie nieustannie przekładasz na inny termin, pamiętaj że niektóre sprawy nie rozwiążą się bez Twoich działań.
Waga
Szybko zakończysz kłótnie jaka wybuchnie w twoim najbliższym otoczeniu. Obie strony konfliktu zgodnie uznają, że rozwiązanie jakie zaproponujesz jest najlepsze. Dzisiaj spędzisz także czas z najbliższymi. Twój dobry humor wprowadzi bardzo miłą atmosferę do Waszego domu . 
Strzelec
Dzisiejszy dzień nie będzie dla Ciebie łatwy. Swoje sprawy zachowaj tylko dla siebie i nie dziel się nimi z innymi ludźmi, gdyż może to mieć negatywne skutki. Plotki jakie usłyszysz na swój temat mogą popsuć Ci samopoczucie.  To nie mieć Twój dzień jeśli chodzi o kontakty z ludźmi.
Skorpion
Nie nadużywaj zaufania partnera. Wystarczy jedno małe kłamstwo by wyprowadzić z równowagi ukochaną osobę. Licz kalorie, które szybko mogą zamienić się w zbędne kilogramy. Objadanie się nie jest jedyną metodą na stres. Medytacja pomoże uzyskać tak potrzebną wewnętrzną harmonię.
Koziorożec
Dzisiaj unikaj inwestowania gotówki i nie wierz w każdą plotkę. Wolny czas poświęć swoim bliskim, jeśli obiecałaś załatwić dla nich jakąś sprawę, zrób to, mimo zmęczenia. Taka słowność z pewnością postawi Ciebie przed nimi w lepszym świetle ,a w przyszłości zaprocentuje.
Wodnik
Możesz dzisiaj otrzymać zaproszenie do udziału w uroczystości rodzinnej lub imprezie firmowej. Nie wykręcaj się brakiem czasu lub złym samopoczuciem. Niektóre osoby bardzo liczą na twoją obecność. Co więcej, uda się Tobie bardzo miło spędzić czas.
Ryby
Małe zawirowania w Twoim życiu uczuciowym może wyjaśnić tylko szczera rozmowa z ukochaną osobą.  Zawsze lepsza jest nawet najgorsza prawda niż ciągłe życie w niepewności. Twoje podejrzenia o nieuczciwość ukochanej osoby okażą się bezpodstawne. Zachowaj spokój, tylko on może Cię uratować.


Piątek

Baran
Dzisiejszy dzień zacznie się dla Ciebie leniwie i sennie. Na szczęście nie będziesz mieć dzisiaj żadnych obowiązków, wiec bez problemu będziesz mogła ten czas spędzić sama bądź z rodziną. Wieczorem czekać Ciebie będzie bardzo miłe spotkanie z przyjaciółmi.
Byk
Kłopoty z pamięcią utrudnią ci życie codzienne. Niestety kto nie ma w głowie ten ma w nogach. Częste bieganie po zapomniane rzeczy sprawi, że zaczniesz poważnie zastanawiać się nad swoją kondycją fizyczną i ewentualną możliwością jej poprawy. 
Bliźnięta
Być może zapragniesz zmiany trybu życia. Więcej sportu i lekkostrawna dieta zwiększą siły witalne. Ktoś może zachęcać cię do wzięcia psa lub kota do domu. Zanim podejmiesz decyzję zastanów się czy podołasz kolejnym obowiązkom związanym z posiadaniem czworonoga.
Rak
Znajoma osoba zaprosi cię na dłuższy wyjazd. Nie zastanawiaj się nawet ani chwili, jeżeli będzie trzeba  wybłagać wolne w pracy lub pozmieniać plany. Odpoczynek sprawi, że wrócisz do pracy z nowymi pomysłami i większą energią.
Lew
Sytuacje, jakie będą mieć miejsce w ciągu najbliższych dni skłonią Cię do refleksji i bliższego przyjrzenia się relacjom z ludźmi i związkom uczuciowym. Być może dojdziesz do wniosków, które nie spodobają się najbliższym osobom. Najwyższa pora zakończyć toksyczne znajomości.
Panna
Dzisiejszy dzień będzie bardzo leniwy i senny. Trudno będzie się rano rozstać z ciepłym łóżkiem. Jeśli możesz, nie planuj szczególnie ważnych spraw, przełóż je na później. Zajmij się przede wszystkim życiem towarzyskim.
Waga
Wybuch namiętności w stałych związkach pozwoli choć na chwilę przerwać monotonię dnia codziennego. Wyjaśnisz z partnerem wszystkie nieporozumienia i poczujesz, że Wasze uczucie jest prawdziwe i piękne. Spodziewaj się miłego upominku od ukochanego. 
Strzelec
To będzie idealny dzień na załatwianie różnych spraw. To dobry czas na decyzje finansowe oraz zakupy. Najlepiej zaś skupić się dzisiaj na jakichś większych zakupach, związanych np. ze sprzętem elektronicznym.
Skorpion
Wewnętrzną harmonię odzyskasz tylko dzięki kontaktowi z przyrodą. Staraj się jak najwięcej wolnego czasu spędzać na świeżym powietrzu. Dzięki temu poprawisz swoje samopoczucie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. 
Koziorożec
W końcu będziesz zmuszona ponieść wydatki, które odwlekałaś. W przypadku braku pieniędzy możesz liczyć na pomoc członka rodziny. Zadbaj o swoje samopoczucie i odzyskaj wewnętrzną harmonię dzięki medytacji oraz odpoczynkowi.
Wodnik
W pracy nie bój się wypowiedzieć swojego zdania, nawet jeśli oznaczałoby to chwilowe ochłodzenie stosunków ze współpracownikami. Nie pozwól aby kompleksy i lęki ograniczyły Cię. Stawianie sztucznych barier to najprostszy sposób na stanie w miejscu i pozostawienie planów w sferze nieziszczalnych marzeń.
Ryby
Dzisiaj jak ognia będziesz unikać ludzi wiecznie narzekających, podcinających skrzydła innym. Otoczysz się osobami optymistycznymi, a ich pozytywne nastawienie do życia z pewnością Ci się udzieli. Na problemy uda Ci się spojrzeć z innej perspektywy.


Sobota

Baran
Inwestowanie w wygląd może okazać się bardzo kosztowne. Zanim kupisz kolejny ciuszek zrób przegląd szafy. Być może do łask wróci zapomniana bluzka czy spodnie. Pamiętaj, że zbędne wydatki nie będą teraz potrzebne.
Byk
Ktoś może rozsiewać plotki na Twój temat. Zastanów się czy przypadkiem sama nie jesteś winna tej sytuacji. Nie bagatelizuj niejasnych wyników badań i wykonaj następne. Jeśli intuicja podpowiada Ci, że Twój lekarz nie jest odpowiednim specjalistą, czym prędzej zmień go na innego. 
Bliźnięta
Niektóre osoby bezgranicznie Ci ufają, dlatego nie rzucaj słów na wiatr. Tym bardziej, że doskonale będziesz wiedziała, że szanse na dotrzymanie złożonych obietnic są mizerne. Wieczorem odpocznij, gdyż ostatnio masz zbyt wiele na głowie.
Rak
Codzienny stres może bardzo źle wpłynąć na Twoje samopoczucie. Zregeneruj siły witalne bezgranicznie oddając się zajęciom sprawiającym maksimum przyjemności. Dla świętego spokoju wyłącz telefon komórkowy.
Lew
Nie bój się eksperymentować i zrobić coś zupełnie innego niż zazwyczaj. Nie przejmuj się ewentualną krytyką otoczenia. Niestety nie jesteś w stanie zadowolić wszystkich. Najważniejsze jest Twoje zadowolenie.
Panna
Znajdziesz się w sytuacjach, w których rozsądnie byłoby stanąć z boku i nie wtrącać się w nieswoje sprawy. Jeżeli wykażesz się dyplomacją i zachowasz spokój jest szansa, że załagodzisz spór i nie zyskasz nowych wrogów. Nie zaniedbuj przyjaciela, tylko w wolnej chwili umów się na pogawędkę. W przypadku braku czasu skorzystaj z telefonu.
Waga
Rozejrzyj się uważnie wokół siebie. Ktoś już od dawna wzdycha do Ciebie, łudząc się, że w końcu dostrzeżesz jego starania. Masz szansę na bardzo romantyczny związek. Wystarczy tylko, że przestaniesz zajmować się tylko i wyłącznie pracą oraz obowiązkami. Miłą niespodziankę w postaci podarunku sprawi Ci krewny.
Strzelec
Nowo poznana osoba wiele namiesza w Twoim życiu uczuciowym. Zanim jednak podejmiesz wiążące decyzje zastanów się czy gra jest warta świeczki. Odrobina rozsądku pozwoli uniknąć rozczarowania i żalu. Czasem wcześniej z czegoś zrezygnować niż potem cierpieć. 
Skorpion
Jeśli pożyczyłaś pieniądze od znajomego, prawdopodobnie będziesz musiała oddać je szybciej niż początkowo było ustalone. To będzie dla Ciebie dość przykre i przez te sytuację Twoje relacje ze znajomym pogorszą się.
Koziorożec
Nawet jeśli jesteś fanką jednego kremu czy perfum spraw sobie nowe. Na zmianie skorzysta Twoje cera, a nowy zapach przyciągnie przedstawicieli płci męskiej. Nie wierz we wszystko co usłyszysz na temat znajomego. Jeśli chcesz poznać prawdę wystarczy, że zapytasz zainteresowaną osobę. 
Wodnik
Dobry moment na realizację w nieskończoność odkładanych planów. Dzięki determinacji uda Ci się osiągnąć cel. Gospodarność nie będzie Twoją mocną stroną. Możesz wydać dużo pieniędzy na zupełnie niepotrzebne rzeczy. Jeśli nie chcesz w najbliższym czasie łatać dziury w domowym budżecie, omijaj galerie handlowe z daleka.
Ryby
Nie ma nic dziwnego w tym, że zamarzy Ci się z awans albo chociaż premia. Szef powinien wreszcie docenić Twoje zaangażowanie w pracę i sumienność z jaką wykonujesz obowiązki służbowe.  Nie bagatelizuj problemów skórnych tylko czym prędzej udaj się do dermatologa.


Niedziela

Baran
To będzie dla Ciebie radosny dzień. Osoba bliska Twojemu sercu osiągnie sukces. Będziecie wspólnie świętować te okazję. Niczym się nie martw- kochaj i pozwól kochać siebie. Otwórz się na uczucie, ktoś cały czas pokazuje Tobie, że jest obok. Nie ignoruj tej osoby.
Byk
Sukces będzie na wyciągnięcie ręki. Musisz tylko zmobilizować się do większego wysiłku i nie poddawać się w momencie kiedy napotkasz drobne przeszkody. Wystrzegaj się pesymistycznych myśli, które tylko zahamują działania. To nie czas na rozmyślanie o porażkach.
Bliźnięta
To będzie dla Ciebie trudny dzień. Nie uda się Tobie uniknąć wielu kłótni jakie pojawią się w Twoim domu. Zbyt wiele wymagań, nawarstwiające się problemy, sprawią że w końcu wybuchnie kłótnia. Musisz przez to przejść. Takie kłótnie bardzo często są oczyszczające.
Rak
Przed  Tobą bardzo dobry dzień. To właśnie dzisiaj możesz w końcu zrealizować swoje wcześniejsze plany. Może zaległe wyjście z przyjaciółmi? A może wyjazd za miasto? Dzisiaj żyj chwilą i korzystaj z tego co daje Tobie życie. 
Lew
Nie pozwól aby kompleksy i lęki ograniczyły Cię. Stawianie sztucznych barier to najprostszy sposób na stanie w miejscu i pozostawienie planów w sferze nieziszczalnych marzeń. Idź do przodu z podniesioną głową.
Panna
Zmiany, które będziesz chciała wprowadzić w pracy niestety nie spotkają z aprobatą współpracowników. Musisz uzbroić się w cierpliwość, bo prawdopodobnie już niedługo większość osób przekona się do Twoich pomysłów.
Waga
Uwierz w swoją mądrość i zaufaj intuicji, bo to właśnie dzięki nim zrealizujesz wytyczone cele. Nie bój się głośno wypowiadać swojego zdania, nawet jeśli będzie ono inne od poglądów większości. W przeciwnym razie zostaniesz zmuszona do robienia czegoś na co zupełnie nie będziesz mieć ochoty. 
Strzelec
Zadbaj dzisiaj o swoje zdrowie.  To nie będzie wcale łatwe, ale warto zastanowić się nad swoją dietą i zmienić coś w niej. Unikaj niezdrowego jedzenia. Postaw dziś na warzywa i owoce. Zadbaj także o swój rozwój fizyczny. Może warto zacząć uprawiać jakiś sport. Zastanów się nad tym.
Skorpion
Pozwól bliskim zająć się swoimi sprawami. Nie musisz wszystkiego kontrolować. Czasem warto odpuścić i dać szanse wykazać się innym. Ty skup się na sobie. Zadbaj o siebie. Zrób sobie jakąś przyjemność, co pozwoli Tobie nabrać dystansu i odciąć się od codziennych problemów. Pamiętaj-nikt nie jest niezastąpiony.
Koziorożec
Czasem warto ugryźć się w język niż powiedzieć zbyt wiele. Unikaj dzisiaj niepotrzebnych rozmów z osobą, która jest Tobie bliska. Lepiej przerwać nieprzyjemną sytuacje zanim w ogóle się rozpocznie. Dzisiaj musisz schować własne zdanie do kieszeni. Pokora to podstawa.
Wodnik
Dziś skupisz się przede wszystkim na planowaniu. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, aby zaplanować niewielki remont w mieszkaniu. Niewielki remont pozwoli Tobie na pewną świeżość w mieszkaniu. Małe zmiany poprawiają humor. O fundusze na remont się nie martw. Znajdą się na pewno.
Ryby
Nie planuj na dzisiaj żadnych spotkań. Wyłącz telefon. To Twój dzień. Spędź go po swojemu, tak jak uważasz. Niczym się nie sugeruj. Jeśli masz chęć nie wychodzić z domu zrób to. Zaufaj po prostu swoim pragnieniom.