wróć do Akademia Wróżek


Numerologiczna Dziewiątka

Jedna z najwyższych możliwych, numerologicznych wibracji będzie zwiastowała w tym życiu osiągnięcie stanu mądrości, ale też i zauważania i zrozumienia wszelkich spraw, które kształtują życie na ziemi. Droga do osiągnięcia tej wibracji wcale nie jest łatwa. To, że rodzimy się pod jej wpływem, wcale nie musi zwiastować lekkiego, łatwego i przyjemnego życia. Wręcz przeciwnie, numerologiczne Dzięwiątki, mogą spodziewać się wielu sprawdzianów, z których trzeba będzie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Jednakże wniosków tych wcale nie musimy wyciągać od razu, ponieważ potrafią przyjść one w jesieni naszego życia, kiedy potrafimy już zrozumieć naszych rodziców czy dziadków.
Numerologiczne Dziewiątki, to wibracje obdarzone szczególnego rodzaju duchowością. Wiedza z naszych poprzednich wcieleń pozostaje dla nas otwarta, stąd też Dziewiątki bardzo czesto zaskakują otoczenie wiedzą, elokwencją, czy też znajomością tematu, mimo iż nie zajmują się nim w sposób zawodowy. Numerologiczne dziewiątki to osoby, u których szczególną rolę pełnią czakra gardła i trzeciego oka, dlatego też posiadają duży dar do tego, aby operować głosem, przemawiać, a nawet przejawiać zdolności aktorskie. U numerologicznych Dziewiątek ze względu na aktywność czakry trzeciego oka, możemy spotykać się z dużą kreatywnością, ale też w niektórych sytuacjach z darem jasnowidzenia.
Numerologiczne dziewiątki to bardzo dobrzy psycholodzy, obserwatorzy. Mało kto tak trafnie jak numerologiczna Dziewiątka będzie potrafił odczytać gesty i intencje innych osób. Warto zatem podpierać się ich oceną ludzi czy sytuacji. Niestety częstokroć zgodnie z przysłowiem, że szewc chodzi bez butów, nie potrafią korzystać ze swych umiejętności czy możliwości, aby pomóc sobie samemu. Ludzie obdarzeni tą wibracją to często stare dusze, które dobrze czują się w zawodach związanych z psychologią, jak i historią. To często znawcy i kolekcjonerzy antyków i książek.
Numeroloczne Dziewiątki w swoim życiu mogą mieć większe problemy ze znalezieniem prawdziwej miłości. Powiedzenie, samotni w związku, często może ich dotyczyć, gdyż w ich przypadku może okazać się, że dość szybko przestają mieć wspólne tematy ze swoim partnerem. Jednak Dziewiątka to również dość wymagający partner, który będzie poszukiwał ambasadora swojej marki w partnerstwie, w myśl powiedzenia - mój partner świadczy o mnie. Numerologiczne Dziwiątki to często osoby, które będąc w związkach dają kosztowne prezenty.
W sprawach zdrowotnych Dziewiątki będą narażone na choroby związane z układem kostnym, a w szczególności z kręgosłupem. Nie są to ludzie stworzeni do ciężkiej, fizycznej pracy. W sensie ezoterycznym Dziewiątkom najczęściej można dokuczyć używając czarnej magii.


Sylwester Chordecki